Panelowa płytka euroskrzynka pocztowa 7mp

99.00

Panelowa skrzynka lokatorska 7mp cechuje się małą głębokością, solidnością oraz krótkim czasem realizacji zamówienia. Model skrzynki na bazie skrzynki indywidualnej z możliwością samodzielnego zawieszenia odpowiedniej ilości w pionie i poziomie. Siódemka jest produkowana z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo w kilku popularnych kolorach wg wzornika.

Istnieje możliwość montażu na zewnątrz bez obawy o rdzewienie.

Wybierz odpowiedni kolor i zamów teraz!

 

Wymiary euroskrzynki panelowej:

szerokość 26,5 cm

wysokość 36 cm

głębokość 5,5 cm

Elegancka euroskrzynka o wysokiej trwałości

Panelowa płytka euroskrzynka pocztowa 7mp to elegancki i praktyczny sposób na przechowywanie listów i przesyłek. Jej wymiary pozwalają na swobodne umieszczenie jej w dowolnym miejscu, po zawieszeniu na elewacji domu lub na bramie nie będzie zajmowała dużo miejsca.

Solidna i trwała konstrukcja tej euroskrzynki pocztowej sprawia, że jest to produkt, który posłuży przez długie lata. Elegancki design z kolei powoduje, że wpasuje się ona w każde otoczenie. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamka na kluczyk ochroni przed kradzieżą i zapewni bezpieczeństwo przechowywanych przesyłek.

Wybierz ulubiony kolor dla swojej euroskrzynki

Ta panelowa euroskrzynka pocztowa to produkt, który łączy w sobie praktyczność i elegancję. Jest wykonana z nierdzewnej blachy ocynkowanej i malowanej proszkowo. Każdy może wybierać spośród pięciu dostępnych kolorów. Barwę euroskrzynki można dobrać o do klimatu, stylu i koloru jej otoczenia. Na pewno nie zawiedzie oczekiwać swoich użytkowników.

Skrzynka pocztowa panelowa 7 to udany model ponieważ pozwala dowolnie konfigurować zestaw wg zapotrzebowania – Dokonaj zakupu odpowiedniej ilości i zamontuj samodzielnie jedna obok drugiej. Najwyższym atutem jest jej bardzo mała głębokość co doskonale się sprawdza w ciasnych przejściach, ale nie tylko. Skrzynka często wybierana do miejsc gdzie jest do dyspozycji duża ściana, która wizualnie powinna zostać zmniejszona. Euroskrzynka panelowa posiada zamek z 2 kluczami dla każdego lokatora. Czas realizacji zależnie od koloru 2-14 dni

 

Waga 3 kg
Kolor

anodic bronze, biały, brąz metalic, czarny, grafit, szary jasny

Shopping Cart